MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 11468205
nr 1146 8205
Matsalsgrupp
5 delar, teak, 1960-tal längd: 140 cm, djup: 88 cm, höjd: 74 + 2 iläggx50
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 november 2017
kl 20:40:53
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)